Úspěchy na soutěžích

Z krajského finále ve stolním tenise vezeme pohár za 3. místo

2.12.2014     Milan Horký     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Dne 27. 11. 2014 se naši žáci zúčastnili krajského kola ve stolním tenise v herně SK Přerov, Dr. Petřivalského.
Ve IV. kategorii žáků 8. a 9. tříd se finále zúčastnila čtyři družstva, vítězové z kol okresních: ZŠ U tenisu 4 Přerov, ZŠ Jeseník, ZŠ Milady Petřkové Velký Týnec za okres Olomouc a ZŠ Mlýnská Mohelnice za šumperský okres. V tomto finále se týmy utkaly systémem každý s každým do 4. vítězného bodu v zápase.
Naši žáci – Vít Pobucký (IX. B), Petr Olejník, Lukáš Zbranek a Daniel Feit (všichni VIII. A) vzorně reprezentovali naší školu. Velké poděkováni patří hlavně prvním dvěma jmenovaným, především za jejich velkou bojovnost. Družstvo z Mlýnské, po dvou těsných prohrách 3:4 s domácím Přerovem a Jeseníkem, se nakonec dočkalo výhry 4:1 proti Velkému Týnci a nakonec obsadilo pěkné 3. místo. Výsledek mohl být ještě lepší, kdyby se na naši stranu přiklonilo více štěstí v koncovkách zápasů, které Mlýnská bohužel nezvládla i díky špatnému zdravotnímu stavu klíčových hráčů, kdy jim v rozhodujících chvílích došly síly.

Mária Vojtíšková, Milan Horký