Školní projekty

Vzpomínka na letní tábor na Moravském Karlově

14.9.2011     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní projekty

Základní škola Mlýnská opět pořádala od 9. do 16.července 2011 dětský tábor v Moravském Karlově. Tábora se zúčastnilo 39 dětí ve věku od 7 do 12 let .  Děti byly rozděleny do tří oddílů,  jehož název si samy vymyslely. Měli jsme tedy „Bobříky“, „Ďáblíky“ a „Tornáda“.

Za svůj oddíl děti plnily různé úkoly a soutěže. V průběhu tábora jsme měli celodenní výlet do Králíků na koupaliště, přednášku o chování  k pejskům i s názornou ukázkou, kterou nám zprostředkovala Mgr. Martina Špundová.  Užili jsme si i táborák s opékáním a sportovní odpoledne. Na památku z tábora si děti nazdobily své triko a rámeček se společnou fotkou.

S táborem jsme se rozloučili maškarním karnevalem a vyhodnocením týdenního pobytu.

Děkujeme firmě Siemens,s.r.o. Mohelnice za finanční příspěvek, firmě Hella Autotechnik,s.r.o.Mohelnice a pojišťovně Metal – Aliance za reklamní dárky pro děti.

Za všechny účastníky tábora hlavní vedoucí Eva Skřivánková

Nebyly nalezeny žádné obrázky