Úspěchy na soutěžích

Naši žáci zabojovali na atletickém čtyřboji

26.9.2011     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

První velkou atletickou soutěží školního roku 2010/2011 bylo okresní finále žáků v Atletickém čtyřboji. Tyto závody se uskutečnily za pěkného, téměř letního, pro atletiku příznivého počasí na Tyršově stadionu v Šumperku.
Naše škola měla zastoupení ve všech 4 věkových kategoriích. Nejvíce se dařilo mladším chlapcům, kteří v silné konkurenci zvítězili a obsadili 1. místo. Starší hoši skončili 10., mladší děvčata 8. a starší žákyně 7. místo. Z individuálních výsledků měl nejlepší výkony mladší žák Vojtěch Platek (7.B), který se stal celkovým vítězem ve své věkové kategorii. Z jeho výkonů: vyhrál běh na 60 m – 8,83 s, ve skoku dalekém byl druhý výkonem 450 cm a třetí v běhu na 800 m časem 2:40.40 min, kriketovým míčkem hodil 35,30 m.

Autor: Milan Horký

Nebyly nalezeny žádné obrázky