Školní projekty

Tajemná noc ve ŠD Masarykova

17.11.2011     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní projekty

Dne 4.–5. listopadu 2011 se na ZŠ Masarykova uskutečnila akce ve školní družině pod názvem: „Tajemná noc“.  Zúčastnilo se jí 20 dětí, vychovatelky ŠD – Eva Skřivánková, Mária Vojtíšková a studenti Patrik Serej s Evou Rulíškovou, kteří pomáhali s programem družinového spaní. Akce byla odstartována v 17:00 hod. Po úvodním přivítání jsme začali s hrami a se soutěžemi. Následovala společná večeře a po ní stezka odvahy v prostorách chodeb školy. Poté jsme si všichni  nachystali pelíšky a následně plni dojmů uléhali ke spánku. Ráno, po rozcvičce a společné snídani, byly děti odměněny za své výkony sladkostmi a spokojeně odcházely domů. Celá akce se velmi vydařila a mnoho dětí se těší na další společnou družinovou noc, která jistě upevní jejich vzájemná přátelství a umožní získat nevšední zážitky.