Školní družina a klub

Jarní sportování

6.4.2012     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

Jarní sportování

Jaro je už v plném proudu, a proto jsme se na ZŠ Masarykova rozhodli trochu se rozhýbat, vyzkoušet své dovednosti a zasoutěžit si mezi sebou. V pondělí 26.3 se necelá šedesátka žáků školní družiny zapojila do sportovního klání. Soutěžící si v první části prošli překážkovou dráhu s plazením, vyběhnutím na šikmou lavičku se skluzem dolů, následovaly přeskoky přes kruhy, slalom a lezením tunelem.
V druhé části se děti rozdělily do šesti družstev a soutěžily na různých stanovištích, kde měly možnost prokázat svoji šikovnost v klasických disciplínách,  jako je hod kruhů na čápa a kuželky.
Celé odpoledne se neslo v duchu „není důležité vyhrát, ale zúčastnit se,“ a tak všechny děti dostaly za svojí aktivitu malou pozornost. Naše malé jarní sportování se všem velmi líbilo, a proto si jej určitě za rok zopakujeme.

M.Vojtíšková, vychovatelka ŠD