Informace pro prvňáčky

Zahájení nového školního roku

5.9.2018     Aleš Plhák     zpět do sekce Informace pro prvňáčky

Nový školní rok 2018/2019 byl zahájen v pondělí 3. září. Třídní učitelé přivítali žáky kvůli deštivému počasí ve třídách školy na Mlýnské i Masarykově ulici. Trochu nesmělí, ale plni očekávání tu se svými rodiči byli i ti, kteří do školy přišli poprvé – letošní prvňáčci.   Žáky přivítaly a popřály hodně školních úspěchů – ředitelka školy Mgr. Marcela Vlasáková a zástupkyně ředitelky Mgr. Karla Theimrová. Také je pozdravili zástupci města –  starosta Mohelnice Ing. Pavel Kuba a místostarostka paní Jana Kubíčková.
Poté přivítali nastupující prvňáčky jejich starší spolužáci a  předali jim malou upomínku na první den školní docházky.
Popřejme jim a také všem ostatním žákům spoustu pěkných chvil strávených ve škole a mnoho radosti z úspěchů při jejich školní práci.

Mgr. Aleš Plhák