Školní družina a klub

Maškarní karneval

20.3.2019     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Měsíci únoru vládne karnevalové veselí. Nejinak tomu bylo ve školní družině na ZŠ Mlýnská. V tomto období jsme vyráběli pestrobarevné klauny, masky různých zvířátek a papírové řetězy na výzdobu. V naší družině jsme se s dětmi domluvili i na maškarním karnevale. Kdo tedy chtěl, mohl si donést v ten den kostým či masku. Místo pohádky ostatním dětem zahrála skupinka děvčat krátké divadélko O třech koťátkách a zajíčkovi, které si sama připravila. A když jsme se v družině sešli všichni, mohl začít ten pravý karnevalový rej. Děti si měly možnost vyzkoušet svou obratnost a postřeh u tance pod snižující se tyčí, s florbalovou hokejkou (místo koštěte) či některé z her. Tančilo se také na známé písně jako je Macarena či Ptačí tanec. Všichni jsme si odpoledne užili s úsměvem.