30.6.2020     Aleš Plhák     zpět do sekce Aktuality

Skončil školní rok 2019/20. Rok plný překvapení a změn. Chtěli bychom poděkovat vám rodičům za trpělivost a pomoc při složité domácí výuce. Přejeme všem klidnou dovolenou, dětem hezké prázdniny.

Dovolíme si také uveřejnit jedno z mnoha poděkování rodičů pedagogům naší školy:

Milá paní učitelko Arnoštová, děkujeme Vám, jak jste děti dokázala zvládnout v době Covidu, Nejdřív v on-line výukách a potom v rozdělených skupinách. Byla to divná a ,,jiná“ doba, ale jak psal náš pan ředitel nemocnice, snad jsme ji zvládli se ctí….Andulka se naučila být samostatná, asi jsem jí neprávem považovala za malou holčičku.

Moc děkujeme za čas, který jste nám i dětem věnovala, a dík patří nejen zdravotníkům, ale především i Vám, paní asistentce a celému kolektivu ZŠ Mlýnská za naše děti. Děkujeme a myslím, že nemluvíme jenom za sebe.

S úctou Supíkovi