Úspěchy na soutěžích

Přespolní běh

28.9.2021     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Ve středu 22.9.2021 se v Šumperku konalo okresní kolo Přespolního běhu, na které se vydali i zástupci naší školy. Zájem byl veliký a my tak naplnili všechny kategorie – mladší chlapci a dívky, starší chlapci a dívky. Samotný závod byl velmi těžký, počasí příliš nepřálo a trať byla náročná. Kluzká trasa zapříčinila několik pádů, spíš by se dalo říct: „kdo nespadl, jakoby na letošním přespoláku nebyl“.

V každé kategorii běželo šest zástupců jednotlivých škol a čtyři nejlepší výsledky se započítávaly do konečného hodnocení. Mezi nejlepší běžce ZŠ Mlýnské patří:

• Kategorie mladší chlapci – 13. Jáchym Cerula, 21. Adam Klecker, 22. Michael Horáček, 44. Jakub Louvar – celkově 100 bodů – 6. místo.
  • Kategorie mladší dívky – 19. Helena Havva Gürbuz, 20. Amálie Nosková, 44. Elisabet Uhrínová, 55. Michaela Jedelská – celkově 138 bodů – 8. místo.
  • Kategorie starší chlapci – 12. Daniel Horáček, 16. Ondřej Motyka, 39. František Kolář, 47. Filip Mandák – celkově 114 bodů – 5. místo.
  • Kategorie starší dívky –  3. místo Adéla Jurníčková, 25. Anetta Vyroubalová, 28. Nicol Ernekerová, 43. Marie Hájková – celkově 99 bodů – 6. místo.

Všem účastníkům moc děkujeme za reprezentaci školy a přejeme hodně zdaru v dalších sportovních aktivitách.