Školní družina a klub

Překonáváme překážky

5.5.2014     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

Tak jako každý rok i tentokrát se 17. 4. 2014 sešlo 52 dětí školní družiny Masarykova v tělocvičně, kde se rozhodly trochu rozpohybovat, vyzkoušet si nové dovednosti a zasoutěžit si mezi sebou. Soutěž byla rozdělená do dvou části. V první části si soutěžící prošli překážkovou drahou:  přeskakováním překážek, vyběhnutím na šikmou plochu se skluzem dolů, lezením tunelem, přeskoky přes kruhy, slalomovým během a chůzí na kuželech. V druhé části si děti mohly vyzkoušet sedm stanovišť, kde měly možnost prokázat svojí zdatnost a šikovnost. Za aktivitu a šikovnost obdržely děti malou pozornost a pochvalu.
Odpoledne se neslo v duchu „ není důležité vyhrát, ale zúčastnit se“. Náš pobyt v tělocvičně se dětem líbil, proto si ho určitě za rok opět zopakují.
Mária Vojtíšková, vychovatelka ŠD