Školní družina a klub

Jaro ve školním klubu

6.6.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

S teplými slunečními paprsky se už konečně začalo probouzet jaro v přírodě a to se projevilo i u nás v klubu, který jsme si jarně vyzdobili obrázky sněženek, bledulí, tulipánů, narcisů a samozřejmě i kuřátek a beránků . K jaru patří tradičně i Velikonoce a proto jsme si v keramické dílně vyrobili velikonoční vajíčka, zajíčky, kuřátka, slepičky, beránky a misky na kraslice. Ve cvičné kuchyňce jsme se pak naučili připravovat různá pohoštění pro koledníky a samozřejmě jsme nezapomněli ani na maminky a jejich svátek, ke kterému jsme si vyrobili drobné dárečky v keramické dílně. Slunečné počasí nám pak dovolilo opustit i tělocvičnu a začít opět využívat školní hřiště s jeho houpačkami, prolézačkami a kolotočem.

Mgr. Michaela Májková