Úspěchy na soutěžích

V oblíbené „vybišce“ opět druzí.

28.6.2023     Milan Horký     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

I v letošním roce pořádala naše škola turnaj ve vybíjené pro žáky 1. stupně ZŠ. Letos však pouze v otevřené kategorii, tzn., že mohli hrát hoši s dívkami společně v jednom družstvu. Samotná kategorie dívek byla letos z finančních důvodů zrušena!!!

Turnaje se zúčastnila družstva z oblasti Mohelnicka a to: ZŠ Dubicko, Loštice a mohelnické školy Vodní a pořádající Mlýnská. Všechny týmy nasadily své nejlepší hráče a jednotlivá utkání byla, oproti předcházejícím ročníkům, poměrně vyrovnaná. Celkovým vítězem turnaje se stala opět ZŠ Vodní, která v rozhodujícím zápase porazila domácí Mlýnskou o 2 vybité hráče více. Mlýnská měla 2 výhry a 1 prohru. A tak celkové pořadí bylo totožné jako vloni: 1. Vodní, 2. Mlýnská, 3. Loštice a 4. Dubicko.

Za Mlýnskou nastoupili: Rebl J, Zeman V. (oba 5. A), Hampl O, Delie R., Mekyska O, Slepička V, Rozsypal T., Grohar S. (všichni 5. B), Masopust L, Polášek Š., Vašíčková V. a Polášková A. (všichni 5. C)