Školní projekty

„Koulelo se koulelo“ – projektový den na Masarykově

14.10.2021     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní projekty

Za teplých podzimních dnů, v pátek 8.10., proběhl v první a druhé třídě na Masarykově budově projektový den s názvem „Koulelo se koulelo“.

Celé dopoledne se neslo ve velmi příjemné atmosféře a bylo zaměřeno na praktické a manipulační činnosti. Součástí byl také rozvoj pohybových dovedností, matematických představ či komunikačních schopností. Děti si zasoutěžily, zazpívaly, ochutnávaly nejen jablíčka a křížaly, ale i jablečný mošt a vlastnoručně upečený štrůdl, který provoněl celou naši školu. Na závěr jsme vyhlásili vítěze soutěže O nejkrásnější jablíčko, kdy si sami děti vyzkoušely roli porotců.

Při hře, zábavných a netradičních činnostech jsme společně prožili zážitkový školní den, který se nesl v duchu motta: „ Škola hrou“.

Jana Nosková