Úspěchy na soutěžích

Atletický čtyřboj – okresní kolo

5.10.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V úterý 20. 9. 2022 proběhlo na Tyršově stadionu v Šumperku okresní kolo v atletickém čtyřboji. Závodníci absolvovali za studeného a deštivého počasí 4 disciplíny (sprint na 60 m, skok daleký, hod míčkem/vrh koulí a vytrvalostní běh)
Startovali jsme ve všech kategoriích: mladší hoši, mladší dívky (6,7. tř.) a starší hoši, starší dívky (8.,9. tř.).

ml. dívky – Anna Pazderová, Eliška Jořenková, Nikola Kubová, Elisabet Uhrinová, Eva Mekysková

ml. hoši – Filip a David Staštíkovi, Miroslav Vašek, Michael Horáček, Adam Bílek

st. dívky – Ella Čermáková, Eliška Pátková, Amálie Nosková, Silvie Pirošová, Sabina Šestáková

st. hoši – Filip Mandák, Lukáš Bitala, Jan Smékal, Marek Petřík, Ondřej Šnévajs

Tohoto atletického klání se zúčastnilo celkem 13 škol. Mladší holky i chlapci obsadili shodně 6. místo, starší kluci skončili na 7. místě a starší dívky na 9. místě.

Všem zúčastněným děkujeme za vzornou reprezentaci školy a přejeme mnoho úspěchů do dalších sportovních soutěží.

Vojtěch Zeman a Klára Strupková