Úspěchy na soutěžích

Dopravní soutěž – okresní kolo

29.5.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V úterý 21. 5. 2024 se žáci naší školy zúčastnili okresního kola Dopravní soutěže mladých cyklistů v Zábřehu. Zde nás čekaly nejlepší školy z okresu, se kterými jsme změřili své síly v jízdě zručnosti, jízdě po dopravním hřišti, testech z pravidel silničního provozu a znalostech první pomoci. Vedli jsme si velmi dobře a jak v mladší, tak ve starší kategorii jsme dosáhli na stupně vítězů. Družstvo starších ve složení M. Horáček, J. Cerula, M. Jedelská a A. Pazderová skončilo na krásném 2. místě hned za domácím Zábřehem, který tak naplno zužitkoval domácí prostředí. V mladší kategorii jsme měli družstva dvě. To ve složení O. Hampl, T. Rozsypal, B. Svobodová a N. Kratochvílová skončilo na 3. místě, další ve složení D. Horáček, M. Vašek, L. Volčíková a I. Hényková obsadilo konečné 4. místo.

Všem našim cyklistům děkujeme za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Vojtěch Zeman