Úspěchy na soutěžích

Finále MohelStar – karaoke show 2012 – veřejné kolo

2.5.2012     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Minulý týden postoupilo 10 žáků naší školy v pěvecké soutěži pořádané DDM Magnet a ZUŠ do veřejného kola. To proběhlo ve čtvrtek 19. 4. 2012 v 16:30 v sále ZUŠ. 9 dívek a 1 chlapec z různých věkových kategorií se na pokračování těšili a pečlivě se připravovali na zpívání ve veřejném kole.

Radost, s jakou ke zpívání přistupují je pro nás, učitele, asi největší odměnou. A pokud se k tomu přidá i radost z vítězství, pak se všechno ještě znásobí! Já touto cestou gratuluji všem vítězům a také ostatním, kteří letos zpívali a nepostupovali. Děkuji všem za snahu, odvahu, kterou našli a předstoupili před porotu a diváky. Určitě to není naposledy a my se příští rok opět pokusíme dosáhnout na pomyslnou metu MohelStar – karaoke show. Již zanedlouho – 12. 6. 2012 se uskuteční naše školní Akademie a některé ze zpěváků či zpěvaček tam jistě uslyšíte.

A jaké tedy máme výsledky a umístění?

2. kategorie

1. místo – Martin Höchsmann

3. místo – Kateřina Klechová

3. kategorie

1. místo – Tereza Havlíčková

1. místo – Kristýna Tesařová

(porotou byla udělena dvě 1. místa)

2. místo – Markéta Helekalová

4. kategorie

1. místo – Ivana Hoppová

3. místo – Kristýna Bachoriková

Tak tedy ještě jednou – GRATULUJEME!!!

v Mohelnici 2. 5. 2012 Vlaďka Havlíčková, učitelka HV