Úspěchy na soutěžích

Florbalové úspěchy

19.12.2016     Pavel Grünwald     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Naše škola se stala pořadatelem okresního kola ve florbale pro obě věkové kategorie mladší žáci a starší žáci. Této soutěže se zhostila velice dobře a připravila tak ideální podmínky pro odehrání okresního finále, kde se tak utkaly ty nejlepší školy v okrese.

Kategorii mladších žáků reprezentovali tito žáci: Jan Hampl, Miroslav Pupík, Filip Bača, Unzeitig Ivo, Dunovský Lukáš, Melhuba Lukáš, Keprt Matěj, Weidinger Radek, Hekele Martin David, Rozsíval Erik, Eliášová Vendula a Karafiát Vojtěch.

Toto družstvo bojovalo až do poslední chvíle a za jejich bojovnost a herní dovednosti si vybojovali krásné druhé místo z celkového počtu sedmi škol.

Kategorii starších žáků reprezentovali tito žáci: Špička Adam, Fiala Petr, Hekele Robin Martin, Novák Miroslav, Májek Miroslav, Soural Adam, Čank Pavel, Bizek Matěj, Fischer Jakub.

Hráči v této věkové kategorii si zajistili postup do semifinále tím, že základní skupinu vyhráli a postoupili tak z prvního místa. Jejich dalším soupeřem se stali žáci ze Šumperka. Toto utkání bylo předčasné finále, které skončilo nerozhodně a muselo dojít na nájezdy. Tyto nájezdy jsme tak úplně nezvládli, a tak o jeden nájezd jsme prohráli a nepostoupili do finále. Po prohraném zápase jsme se utkali o 3. místo, ale po předchozím zklamání z vyřazení o 1.místo klukům chyběla motivace a i v tomto zápase podlehli soupeři a nakonec obsadili 4. místo z celkového počtu osmi škol.

Mgr. Pavel Grünwald