Úspěchy na soutěžích

Mc Donald_s cup

24.4.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V pátek 19. 4. 2024 se naši žáci ze 4. a 5. tříd zúčastnili tradičního fotbalového turnaje s názvem Mc Donald´s cup, který proběhl na místním stadionu FK Mohelnice. Zúčastnilo se jej celkem 5 základních škol. Kromě nás to byly ještě ZŠ Vodní, ZŠ Štíty, ZŠ B. Němcové Zábřeh, ZŠ Postřelmov.

Naši kluci podali velice bojovný výkon a po jedné výhře, dvou remízách a jedné prohře obsadili konečné 4. místo. Nutno dodat, že jsme šli do turnaje bez 3 důležitých hráčů, kteří z různých důvodů (zdravotní problémy, soustředění) nemohli nastoupit. I tak jsme se rvali o co nejlepší výsledky a kluky bych chtěl moc pochválit za předvedený výkon a nasazení. Celkovou vyrovnanost jednotlivých týmů v turnaji dokládá to, že v posledním zápase jsme dostali gól 20 sekund před koncem, který znamenal remízový výsledek a také to, že místo 2. místa a postupu do okresního kola, jsme skončili až čtvrtí.

Tentokrát nám tedy chybělo pověstné štěstíčko, ale i prohry ke sportu patří a věřím, že tato zkušenost kluky zocelí a příští rok budou ještě silnější.

Naši školu reprezentovali:

Jonáš Markytán, Vítek Wolf, Jan Staněk, Jiří Ryšavý, Šimon Houška, Kryštof Pagáč, Jiří Vachutka, Max Jureček a Václav Knop

Klukům patří velké poděkování za vzornou reprezentaci školy.

Mgr. Vojtěch Zeman