Úspěchy na soutěžích

Minikopaná

1.10.2015     Pavel Grünwald     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Dne 25.9.2015 proběhla soutěž v minikopané žáků základních škol. Do soutěže se jako každý rok přihlásily okolní školy: ZŠ Úsov, ZŠ Loštice, ZŠ Vodní a naše škola ZŠ Mlýnská.

Soutěž byla určena pro žáky druhého stupně 6. ročník až 9. ročník. Naši školu reprezentovali tito žáci: Jakub Hynek 9.B, Martin Weinlich 9.C, Pavel Němec 9.B, Jan Kamlar 8.A, Lukáš Doležal 8.A, Pavel Čank 8.B, Axman Martin 7.A, Dunovský Lukáš 7.B, Jakub Václavík 7.B, Bača Filip 6.B a Tomáš Kovář 6.B

První zápas jsme odehráli se soupeřem ZŠ Loštice. Hráči této školy byli o hlavu větší a i fyzicky na tom byli lépe. Dlouho jsme se drželi a podávali vyrovnaný výkon. Nakonec jsme ale podlehli a soupeř nás porazil 2:1. Druhým soupeřem byli hráči ze ZŠ Úsov. Zde jsme měli menší převahu my a to jsme také dokázali dovést do vítězného konce, a to 4:2. Jako posledním naším soupeřem byla ZŠ Vodní. Hráči  z této školy byli papíroví favorité. Po 5 minutách vyrovnaného utkání se začínala ukazovat herní převaha soupeře. Poslední utkání skončilo 3:0 pro soupeře a naše škola se tak v tomto turnaji umístila na 3. místě.