Úspěchy na soutěžích

Minikopaná OF Šumperk

4.10.2017     Pavel Grünwald     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Na konci září si starší žáci vybojovali postup do okresního finále v minikopané. Základní kolo se hrálo v Mohelnici, kde se o dvě postupující místa střetly tyto školy: ZŠ Vodní, ZŠ Loštice, ZŠ Dubicko a ZŠ Mlýnská. Do okresního finále postoupila ZŠ Vodní a naše škola ZŠ Mlýnská.

Do okresního kola se probojovalo celkem 8 škol ze šumperského regionu. Těchto osm škol bylo rozděleno do dvou skupin po čtyřech. Ve skupině se hrálo každý s každým. Do dalších bojů postupovala první dvě družstva z každé skupiny. Naši chlapci odehráli velice pěkný turnaj a v nejdůležitějším zápase, kde bojovali o postup do finále, podlehli  soupeři na penalty. Naše družstvo tak odehrálo poslední zápas o 3.místo se ZŠ Vodní a po vyrovnaném zápase soupeře porazili a celkově tak obsadili 3.místo v okresním finále minikopané.

Mgr. Pavel Grünwald