Úspěchy na soutěžích

Mladí cyklisté z Mlýnské slavili úspěch

19.6.2019     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Ve čtvrtek 6. června se na dopravním hřišti uskutečnilo zápolení o titul „Cyklista roku 2019“. Soutěž je určena pro žáky 4. ročníku a skládá se ze 4 discipín – jízdy zručnosti, jízdy po dopravním hřišti, dopravního testu a zdravovědy. ZŠ Mlýnská úspěšně reprezentovalo 17 žáků. Byli to: Daniel Ruprecht, Eva Konečná a Tereza Hamlová ze 4.A a Šimon Grohar, Sebastián Dymáček, Tobiáš Přichystal, Lukáš Vařeka, Marie Diblíková, Klára Dostálová, Karolína Linhartová, Nela Sontágová, Adéla Šafářová a Nela Šubrtová ze 4.B.Velikou pochvalu a gratulaci si zaslouží celkoví vítězové kategorie chlapců i dívek – Jáchym Cerula ze 4.A a Michaela Jedelská ze 4. B, na třetím místě skončila Helena Gürbüz ze 4. B. Na přípravě dětí se podíleli pan učitel M. Horký a paní učitelky I.Pobucká a Z. Arnoštová.