Úspěchy na soutěžích

Odznak všestrannosti OV 2023

10.5.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Slunečnou, avšak chladnou, středu 26. 4. 2023 se výběr žáků z druhého stupně vydal do areálu ZŠ Vodní na sportovní soutěž s názvem Odznak všestrannosti olympijských vítězů. Stejně jako v loňském roce nás celou akcí provázela ambasadorka projektu Šárka Kašpárková. Do okresního kola se přihlásilo 10 škol, které složily týmy i jednotlivce. Konkurence tedy byla veliká. Všichni sportovci se mezi sebou utkali v pěti disciplínách (trojskok, skoky přes švihadlo, hod medicinbalem, kliky a dribling/běh na 1000 m).Tým, složený našimi žáky, se umístil na krásném 4. místě. Mlýnská se však cenného kovu dočkala. V nejstarší kategorii, tj. ročník 2008, se na nejvyšší příčce blýsknul Filip Mandák, který díky svému výkonu postupuje do krajského kola konaného koncem května v Hranicích. Všem zúčastněným děkujeme za předvedené úkony a Fildovi přejeme mnoho sil v dalším kole.