Úspěchy na soutěžích

Okresní kolo v přespolním běhu

30.9.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Páteční dopoledne 27.9.2024 jsme se vydali do Šumperka na okresní kolo v přespolním běhu. Ze základního kola postoupily dva týmy ze ZŠ Mohelnice Mlýnská, mladší dívky a starší chlapci. Trasa na SOŠ v Šumperku byla opět náročná a konkurence vysoká, avšak díky slunnému počasí se účastníkům běželo velmi dobře. Mladší dívky v týmové soutěži obsadily 6. místo. Chlapci předvedli velmi dobrý výkon, v konečném umístění na smolném 4. místě, kde rozhodoval pouze malý kousek od medailových pozic (stejný počet bodů se třetím místem, ovšem horší umístění čtvrtého běžce). Naším nejlepším reprezentantem byl Michal Šimara (8.A), který doběhl čtvrtý, v těsném závěsu za ním poté Dmytro Pudlo (9.C). Postup do kraje byl sice daleko, ovšem zkušenost pro naše sportovní talenty byla k nezaplacení. Gratuluji k individuálním úspěchům a děkuji všem zúčastněným za odvedenou práci a nasazení.