Úspěchy na soutěžích

Pěvecká soutěž Mohelnický slavíček 2013

25.2.2013     Irena Pobucká     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V pátek 15.února se uskutečnila nepostupová soutěž mladých zpěváků lidových písní Mohelnický slavíček, kterou již podeváté organizoval pro oblast Mohelnicka Dům dětí a mládeže Magnet Mohelnice. Před dvěma porotami se představili zpěváčci obou mohelnických základních škol a děti ze ZŠ Úsov rozdělení do pěti kategorií podle věku dětí. Děti z naší školy také prokázaly svůj talent a v konkurenci ostatních zpěváků se neztratily.

Z naší školy tak postoupilo 10 žáků, kteří prezentovali své pěvecké dovednosti na přehlídce pro širokou veřejnost, která se konala ve středu 20.2. od 16.30 hodin v sále ZUŠ. Žáky doprovodili jejich učitelé hrou na hudební nástroje. Děti překonaly trému a podaly před veřejností pěkné výkony, za které byly oceněny potleskem a pořadatelem DDM Magnet Mohelnice účastnickým listem a drobným dárkem. Připravily tak pro diváky příjemný podvečer plný lidových písní ze všech oblastí ČR.

Naši školu reprezentovali:
Kamila Bartošová, Tereza Nosková, Zuzana Vašatová, Natálie Krmelová, Jana Fikarová, Marek Schlesinger, Emílie Šinclová, Kateřina Pinkasová
Dorota Večerková a Martin Hochsmann každý sólově a navíc se společným duetem

I.Pobucká