Úspěchy na soutěžích

Úspěch v okrskovém kole recitační soutěže

4.3.2015     Irena Pobucká     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

Ve čtvrtek 26.2.2015 se uskutečnilo okrskové kolo recitační soutěže na ZUŠ v Mohelnici. Toto okrskové kolo uspořádal místní DDM Magnet Mohelnice.
Z třídy 1.A postoupily z kola školního do kola okrskového hned dvě děti: Natálie Křupková a Petr Osička. Oba soutěžili v 0. kategorii ( žáci 1. tříd ). Vystoupili s básní od Jiřího Havla – Kočičí dům. Natálka Křupková – obsadila 1.místo a Petr Osička se umístil na 3.místě. Další žák naší školy, Ondřej Bravenec ze 3.B, byl také oceněn porotou za svůj pěkný výkon 3.místem v 1. kategorii (žáci 2. a 3. tříd).
Všichni tři jmenovaní žáci postupují do okresního kola recitační soutěže v Šumperku, kde budou svoje recitační schopnosti porovnávat s těmi nejlepšími z celého okresu.
Všichni ocenění udělali nám i rodičům obrovskou radost. Moc jim gratulujeme a budeme držet palce v dalším kole.

Mgr. J.Horká