Úspěchy na soutěžích

Výtvarné soutěže

18.2.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Úspěchy na soutěžích

V únoru na naší škole proběhly dvě výtvarné soutěže. Děti ze 4. a 5. tříd se zúčastnily soutěže na téma „Cesta kolem světa“. V šestých třídách žáci ve dvojici tvořili přilbice a vlasové doplňky, které si navrhli a posléze zrealizovali. Některé návrhy byly inspirovány Antikou. V soutěži na téma „Cesta kolem světa“ zvítězila Livie Pavlová z 5. A, která bohužel v den předání diplomu nebyla ve škole přítomna. Druhé místo obsadila se svým výkresem Nela Drlíková z 5. C. O třetí místo se podělily Josefína Pěnkavová s Michalou Pačesovou. V soutěži žáků 6. tříd zvítězila dvojice Laura Volčíková s Markétou Bunčkovou z 6. A. Na druhém místě se umístil Ondřej Hampl a Jakub Grünwald ze 6. B. Třetí místo získala dvojice Marie Janissová a Tereza Staňková. Výhercům moc gratulujeme a děkujeme všem za účast v soutěžích!

Mgr. Lucie Kozáková