Informace pro prvňáčky

Informace pro rodiče budoucích prvňáčků

6.6.2022     Aleš Plhák     zpět do sekce Informace pro prvňáčky

Vážení rodiče,

těší nás, že jste si pro vzdělávání Vašeho dítěte zvolili naši školu. Rádi bychom stavěli naši další vzájemnou spolupráci na důvěře a partnerství. Nástup do první třídy bývá velkou změnou v životě každé rodiny, rádi bychom vám proto první kroky co nejvíce usnadnili.

Pro školní rok 2022/2023 bylo zapsáno celkem  74 dětí. Pro 13 z nich žádají rodiče o odklad. Na budovu na ul. Mlýnská nastoupí v září 49 dětí a na budovu na ul. Masarykova 12 dětí. Budeme otvírat tři první třídy, dvě na Mlýnské a jednu na Masarykově ulici.

Dne 15. 6. 2022 proběhne v 15.00 v budovách na ulici Mlýnská i Masarykova první třídní schůzka zákonných zástupců budoucích prvňáčků s třídními učitelkami Mgr. Janou Horkou, Mgr. Vladislavou Havlíčkovou a Mgr. Sabinou Musilovou.

V příloze najdete rozdělení prvňáčků do tříd a seznam potřeb a pomůcek do 1. třídy.