Informace pro prvňáčky

Žáci 1.A poprvé na škole v přírodě

13.3.2012     Irena Pobucká     zpět do sekce Informace pro prvňáčky

Naši prvňáčci z Masarykovy ulice si užili krásný týden ve škole v přírodě na školní chatě v Moravském Karlově. Přivítalo je pěkné prostředí školní chaty, nádherné počasí a zasněžená krajina. Někteří byli bez rodičů poprvé a zvládli pobyt na jedničku. Neuronili ani slzičku, protože měli bohatý program s názvem Šmoulování na Karlově. Od bobování se soutěžemi na svahu, přes besedu s ukázkami činnosti policie, Gargamelovu stezku odvahy, bohatý jarmark ve Šmoulově, spousty tvořivých činností, šmoulózní maškarní karneval až po závěrečnou vycházku Karlovem.

Děti odjížděly plny krásných zážitků, nových přátelství, obdařeny spoustou diplomů a velkou perníkovou šmoulí medailí. Na pobyt v přírodě budou jistě dlouho vzpomínat.

Mgr. Marie Horáková