Školní družina a klub

Den dětí v mateřské škole Hálkova, aneb CIRKUS V CIRKUSE

13.6.2013     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

Již potřetí jsme se rozhodli připravit pro děti z mateřské školy oslavu Dne dětí. V pátek 31. května děti 7. B pod vedením tř. učitelky a vychovatelek proměnily školku na Hálkové ulici v malý veselý cirkus a pod názvem „Cirkus v cirkuse“ začala oslava Dne dětí. U atrakcí připomínajících cirkusové šapitó asistovali klauni, tanečnice, zvířátka i principálové. Naši malí kamarádi si mohli vyzkoušet, jak není snadné zvládnout všechny připravené cirkusové atrakce – jako například přenášení míčku na lžičkách, trefování se kroužky na čápa, házení míčků do dřevěného klauna, chůze na chůdách i prolézání strašidelným pytlem. Všechny děti byly spokojené, všem se Cirkus v cirkuse ve školce moc líbil. Jistě si zase pro malé kamarády něco veselého a zajímavého připravíme příští rok znovu.