Školní družina a klub

Jarní turnaj v kopané mohelnických školních družin.

17.4.2012     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

V pátek 13. 4. 2012 proběhl na ZŠ Mlýnská velký Jarní turnaj v kopané mezi družstvy ze ŠD Mlýnská, Masarykova a Vodní. Turnaje se zúčastnilo celkem 31 chlapců, kteří do tělocvičny naší školy přišli s velkým sportovním odhodláním, nadšením a samozřejmě touhou vyhrát. Utkání mezi jednotlivými družstvy byla dramatická a plná zvratů. Kluci dali do hry vše, jejich hra byla akční, velkým pozitivem turnaje bylo i to, že zápasy probíhaly v duchu fair play, přestože byly celkem vyrovnané a nervozita občas velmi stoupala. Vzhledem k tomu, že vždy musí být někdo na prvním, někdo na druhém a samozřejmě někdo na třetím místě, dopadl turnaj následovně – první místo si odnesli hráči ze ŠD Vodní, na druhém místě se umístili hráči ze ŠD Masarykova a třetí místo obsadili hráči ŠD Mlýnská. Všichni účastníci si odnesli krásný zážitek z pěkné hry a už se těší na jaro 2013, kdy jistě znovu změří své síly  a snad vznikne i nová tradice – vítat v družinách jaro pohybem.

D.Zajíčková- vychovatelka ŠD Mlýnská