Školní družina a klub

Karneval v družině na Masarykově budově

12.2.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Maškarní karneval pro děti z Masarykovy budovy se stal nezapomenutelným zážitkem plným radosti, tance a kouzla. Karneval odstartoval velkolepě s plným nasazením, kdy účastníci měli příležitost představit své jedinečné masky a kostýmy. Za zvuků veselé hudby rozproudily děti pomyslný parket neopakovatelnou atmosférou, při které se zapojily do zábavných her a soutěží. Mezi nejoblíbenější soutěže letošního ročníku patřilo koště, klobouk, sochy, podlézání a přeskakování překážek, lovení jablka, vrstvení kelímků a rozhodně nemohla  chybět pinkaná s balonky. Nálada během celého odpoledne byla naprosto fantastická, atmosféra byla plná radosti, všichni si to náramně užili. Odpočinek u stolu s občerstvením byl skvělým způsobem, jak si dopřát relaxaci a nasbírat síly pro další taneční kroky a radostné okamžiky, které nás ještě čekaly.  Vzájemné potlesky, nadšené výkřiky a úsměvy na tvářích dětí ukončily zábavné odpoledne. Všechny děti si odnášely domů odměny a vzpomínky na nezapomenutelný den.  Karneval v družině byl nejen o soutěžích a hudbě, ale také o vytváření kamarádství a nezapomenutelných zážitků pro všechny děti.

za ŠD Žaneta Daňková