Školní družina a klub

Maškarní karneval v družinách

23.3.2021     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Druhá polovina února byla v našich družinách při ZŠ Mlýnská věnována tradicím masopustu a karnevalům. Děti tvořily v rámci své družiny společně i jednotlivě nejen karnevalovou výzdobu, ale také veselé klauny, masky a škrabošky dle své fantazie. Ve středu 24. února pak vypukl ve všech družinách maškarní karneval. Školními chodbami se nesl dětský smích a jásot.

Děti se převlékly za své oblíbené superhrdiny, pohádkové bytosti nebo zvířátka. Paní vychovatelky si připravily spoustu zábavných soutěží a her, u nichž si děti procvičily svou obratnost, postřeh i trpělivost.

Za rozhýbání těla a procvičení tanečních variací na známé písně (jako např. Hlava, ramena…, Baby Shark) děkujeme paním učitelkám z druhého stupně Tereze Strupkové a Kláře Strupkové.

Odpoledne jsme si všichni pořádně užili a děti domů odcházely s úsměvy na tvářích a sladkou odměnou.

Vychovatelky ŠD