Školní družina a klub

Prázdninová družina

24.9.2023     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

Před začátkem nového školního roku jsme se s některými dětmi sešli v prostorách školní družiny prožít společně poslední prázdninové dobrodružství. Počasí nám úplně nepřálo,my jsme se ale nedali a program jsme si přizpůsobili.

První den jsme se dozvěděli spoustu nového o hadech, želvách a péči o ně. Na dopravním hřišti jsme si vyzkoušeli své znalosti z dopravní výchovy. V úterý jsme navštívili svíčkárnu na Bouzově, kde si děti vyzkoušely nejen výrobu svíček, ale také si vytvořily sůl do koupele podle své fantazie. Ve středu jsme si užili sportovní den, který probíhal převážně v tělocvičně. Další den jsme shlédli pohádku v místním kině a vyrobili jsme si i papírové muchomůrky. Poslední den jsme se pak vydali na Mírov, kde jsme vyměnili papír za dřevo. Děti měly možnost výběru z různých tvarů a při barvení pak mohly ukázat svou kreativitu.

Věříme, že děti si odnesly za celý týden spoustu krásných vzpomínek v podobě nejen zážitků, ale také výrobků. Už teď jsme jistě všichni zvědaví, co nás bude čekat příští rok.

Vychovatelé školní družiny/klubu