Školní družina a klub

ŠD provedla zátěžový test

30.5.2018     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

V pátek 25. května bylo slavnostně otevřeno za přítomnosti pracovníků Městského úřadu Mohelnice a zástupců firem nové dětské hřiště na ulici Na Příkopech. Zátěžový test přišly vyzkoušet nejen děti z družiny na Mlýnské, ale i jejich kamarádi ze ZŠ Vodní. Malí horolezci vyzkoušeli každý provaz a jejich nadšení z nové atrakce bylo zjevné. Nebyl nikdo, kdo by si nevylezl na nejvyšší kuličku. Rovnováhu vyzkoušeli na prověšených lanech a sílu při zdolávání výšky. Kromě šplhací „molekuly“ mají děti k dispozici i pískoviště. Stavbu zrealizoval HRAS s. r. o. za finanční podpory nadace ČEZ a především Města Mohelnice. Oceňujeme, že se město Mohelnice stará o tyto prostory pro děti a  hřiště  jistě využijeme při odpoledních procházkách.

Za ŠD Mlýnská Marcela Sedlaříková a Tereza Strupková