Školní družina a klub

Strašidelná noc ve školním klubu.

2.11.2011     Dagmar Zajíčková     zpět do sekce Školní družina a klub

V pátek 21. 10. 2011 proběhla na naší škole Strašidelná noc, které se zúčastnili žáci 6.-9. tříd. Projekt začínal v 17 hodin tím, že si žáci nejdříve v malé tělocvičně nachystali své pelíšky na spaní a poté následovala společná příprava večeře ve cvičné kuchyňce. Po ní se vrhli do sportovních soutěží, které pro ně byly připraveny ve velké tělocvičně. Při nich si vytvořili dvě družstva- jedno pod vedením Kristýny Tesařové a druhé pod vedením Kristýny Rozsívalové. Souboj obou družstev byl poměrně vyrovnaný, ale přece jenom o trošku lepší bylo družstvo Kristýny Tesařové, které zvítězilo.

Po předání diplomů a sladkých odměn se žáci přesunuli do 7. A třídy, kde na ně čekala vědomostní soutěž. Při ní si vytvořili 3 družstva- první tvořili žáci 6. tříd, druhé žáci 7. B třídy a třetí žáci 7. C třídy. V této soutěži postupně zodpovídali otázky, které se týkaly dějin, zeměpisu, přírody, kultury, hudby a všeobecných znalostí. Největšího počtu bodů v soutěži dosáhlo družstvo 7. B třídy, které tudíž zvítězilo a za ním v těsném závěsu skončila na společném druhém místě družstva 7. C a 6. tříd.

Potom přešli žáci do velké tělocvičny, kde si zahráli hru na upíry a po ní následovala stezka odvahy. Ta vedla přes celou školu a žáci se při ní setkali se spoustou strašidel (pirát-kostlivec, čarodějnice, Vřískot, upír, zombie). Pozhasínaná a tichá škola ozdobená pouze halloweenskými dýněmi dávala stezce odvahy navíc i strašidelný nádech. Ale všichni stezku zvládli v pohodě, i když někdy bylo slyšet ze stezky pěkný vřískot.

Po předání sladkých odměn za odvahu na stezce a po druhé večeři se konala ještě malá stezka odvahy v tělocvičně, kterou připravili žáci 7. B a 7. C pod vedením Kristýny Tesařové. A než všichni ulehli do svých pelíšků, tak si pro odreagování po stezkách odvahy zatancovali při diskotéce. Ráno po snídani pak žáci vyrazili domů za svými rodiči s tím, že se už těší na další Strašidelnou noc.

Autor: Mgr. Michaela Májková, ZŠ Mlýnská

Nebyly nalezeny žádné obrázky