Školní družina a klub

Turnaj ŠD ve hře „Dobble“

30.5.2018     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

I v letošním školním roce se konal na budově Mlýnská celodružinový turnaj ve společenské hře. Do turnaje se zapojily téměř všechny děti navštěvující školní družinu. Měly možnost si otestovat svůj postřeh, rychlost a rozhodování ve hře „Dobble“. Jejich úkolem bylo co nejrychleji pojmenovat společný symbol na dvou kartách a získat tak více karet než-li soupeř. Turnaj probíhal od února do května v pěti kategoriích dle ročníků. Vyvrcholením turnaje bylo společné vyhlášení výsledků. Všichni účastníci si za svou snahu a nadšení při hře zasloužili diplom se sladkou odměnou. Finalisté a nejúspěšnější hráči pak byli odměněni medailemi spolu s drobnostmi (rozvrhy, omalovánky, pexesa, sladkosti, 3D origami sovičky).

Marcela Sedlaříková, ŠD