Školní družina a klub

Zimní měsíce ve ŠD Mlýnská

18.3.2024     Aleš Plhák     zpět do sekce Školní družina a klub

V průběhu celé zimy si děti odnášely domů nejen spoustu zážitků, ale i výrobků. V prosinci vládla ve všech odděleních školní družiny převážně vánoční atmosféra. Za zvuků koled tvořily děti drobnosti pod stromeček, přáníčka i dekorace. Vyzkoušely si spolu s kamarády vánoční zvyky. Procházky vedly na vyzdobené náměstí. Bílá nadílka, která napadla, jen podtrhovala atmosféru těchto dní. A i tu jsme si řádně užili!

I leden a únor jsme si užívali. Snažili jsme se přivolat sníh a mráz tvořením sněhuláků, malbou iglú, vloček. Bohužel, se příliš nedařilo. I přesto jsme chodili krmit ptáčky, povídali si o zvířátkách v zimě, ledu, sněhu, teplém oblékání. Venku jsme si pak užívali slunečné dny a v únoru se připravovali na maškarní karneval.

Za kolektiv školní družiny M. Sedlaříková